ul. Lubelska 42 B, 11-700 Mrągowo+48 89 741 21 92kontakt@agromasz.com.pl

Wybierz język:PLENDERU

Zakład Metalowy AGROMASZ w Mrągowie uzyskał rekomendacje do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012, tym samym weźmie udział w VII edycji największego ogólnopolskiego konkursu projakościowego, w kategorii JAKOŚĆ ROKU PRODUKT 2012.


Konkurs JAKOŚĆ ROKU powstał 7 lat temu. Pomysłodawcą i organizatorem jest Agencja Kreatywna Public PR, wydawcą Economy Life TODAY w Rzeczpospolitej oraz Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiada Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, najstarsza instytucja państwowa zajmująca się w naszym kraju kwestiami związanymi z jakością.

Konkurs skierowany jest głównie do sektora małych i średnich firm. Podstawowym kryterium wyboru jest podejście przedsiębiorstw do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują m.in.: wdrożone systemy jakości np. ISO, czy BRC, a także uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników przedsiębiorstwa.