ul. Lubelska 42 B, 11-700 Mrągowo+48 89 741 21 92kontakt@agromasz.com.pl

Wybierz język:PLENDERU

Zapoznaj się z naszą ofertą !

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych wyrobów.

Ładowacze czołowe
Oferujemy ładowacze czołowe do większości marek i modeli ciągników rolniczych dostępnych na polskim rynku.
Osprzęt
Szeroka gama osprzętu pozwala na maksymalne wykorzystanie ładowacza w pracach za i wyładunkowych oraz porządkowych.
Pługi, spychacze
Wykorzystywane w gospodarstwach rolnych oraz firmach komunalnych do prac porządkowych.

Działający od 1991 roku Zakład Metalowy Agromasz z Mrągowa jest producentem m.in. ładowaczy czołowych o udźwigu 200 - 1650 kg i wysokości podnoszenia 1,8 - 4 m do wszystkich typów ciągników rolniczych dostępnych na polskim rynku służących do szybkiego i wygodnego załadunku oraz rozładunku płodów rolnych oraz innych prac przeładunkowych w gospodarstwie rolnym. W ofercie producenta dostępne są również hydraulicznie podnoszone i opuszczane spychacze czołowe montowane na ciągnikach z mechanicznym bądź hydraulicznym kątem ustawienia tarczy.

 

Szeroka siatka dealerska pozwala na zakup ładowaczy czołowych produkowanych przez AGROMASZ w Mrągowie na terenie całej Polski. Dodatkowo w przeciągu ostatnich kliku lat Firma AGROMASZ nawiązała współpracę z odbiorcami zagranicznymi, dzięki której ładowacze czołowe z Mrągowa można zakupić poza granicami naszego kraju. Są one eksportowane m.in. na Litwę, Ukrainę, Rosję, Niemiec, Austrii i Rumunii, a także do krajów skandynawskich.

 

Od 20 lat Przedsiębiorstwo współpracuje z kontrahentami w Danii, dla których wykonuje różne maszyny i urządzenia rolnicze, tj. agregaty uprawowe, brony chwastowniki, urządzanie do zagospodarowania gnojownicy, kultywatory; klatki do czyszczenia racic dla bydła, przyczepy, wertykulatory, czerpaki transportowe, zgarniacze rolnicze itp. 

 

W ostatnich latach Firma podjęła liczne działania inwestycyjne polegające m.in. na budowie hali magazynowo- produkcyjnej o powierzchni 500m2 , w której zainstalowano komorę do śrutowania oraz cały ciąg technologiczny do malowania proszkowego. Zakupiono również wiele nowoczesnych maszyn, m.in. wypalarką plazmową JANTAR, belgijską prasę krawędziowa LVD oraz amerykańskie centrum obróbcze Haas VF-3 i centrum tokarskie Hass ST-25.  Krok ten pozwolił na znaczącą poprawę jakości produkowanych wyrobów oraz zwiększenie efektywności procesu produkcyjnego.

 

W odpowiedzi na oczekiwania rynku Firma stale ulepsza swoje produkty wprowadzając nowe rozwiązania technologiczno-konstrukcyjne, które mają wpływ na poprawę walorów użytkowo-eksploatacyjnych.

Aktualności

Najnowsze informacje odnośnie wydarzeń, spotkań i nowości produktowych.

Zostań dystrybutorem
Stale poszerzamy sieć naszych dystrybutorów. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy prosimy o kontakt.
Wyszukaj Dystrybutora
Znajdź najbliższy punkt sprzedaży, w którym kupisz nasze produkty.

Skontaktuj się z nami

W celu skontaktowania się z nami prosimy o wypełnienie wymaganych pól formularza.