PolishEnglishGermanRussian

Zakład Metalowy Agromasz z Mrągowa nominowany do tytułu Jakość Roku 2013 oraz wyróżnienia Jakość Roku Brąz.

Zakład Metalowy Agromasz w Mrągowie informuje, że jako laureat VII edycji konkursu i zdobywca tytułu JAKOŚĆ ROKU 2012 za ładowacz czołowy Ł-106 (T202/1) o udźwigu 1650 kg i wysokości podnoszenia 3.40 m, w bieżącej edycji jednego z najpopularniejszychkonkursów promujących jakość w Polsce,poza podstawowym logotypem JAKOŚĆ ROKU 2013 będzie ubiegał się o specjalne wyróżnienie JAKOŚĆ ROKU BRĄZ.
 
Do konkursu zgłoszony został ładowacz czołowy Ł – 106A (T202/3)o udźwigu 1650 kg i wysokości podnoszenia 3.60 m służący do szybkiego i wygodnego załadunku oraz rozładunku płodów rolnych oraz innych prac przeładunkowych w gospodarstwie rolnym. Oferowany osprzęt pozwala na załadunek i rozładunek oraz transport: obornika, materiałów sypkich i okopowych, kiszonek, bel zwijanych słomy, palet, a także zgarniania obornika oraz śniegu.
 
Ładowacz czołowy Ł-106A w marcu 2012 roku podczas XVIII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach nagrodzony został tytułem Maszyny Rolniczej Roku 2012 w kategorii Maszyny Krajowej.
 
Konkursu JAKOSĆ ROKU ma charakter otwarty i jest skierowany do wszystkich firm zainteresowanych potwierdzeniem jakości produktów, usług czy działań na rzecz ekologii i innowacyjności.
Nagrody przyznaje niezależna kapituła. Pod uwagę brane są merytoryczne wskaźniki jakościowe, systemy ISO, wewnętrzne systemy kontroli jakości, certyfikaty i atesty, zaangażowanie pracowników w system kontroli jakości, rola i miejsce polityki jakościowej w misji i celach rozwojowych przedsiębiorstwa, i in.
 
Bieżąca, VIII edycja konkursu organizowana jest przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych.

Konkurs JAKOŚĆ ROKU wspierają:

  • Patroni Honorowi: EUROPEAN ORGANIZATION FOR QUALITY i KLUB POLSKIE FORUM ISO 9000
  • Partnerzy: Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, Polski Związek Windykacji, operator serwisu długi.info, Biznes Raport, Business &Lifestyle (dodatek do tygodnika Polityka), PUBLIC PR Agencja Kreatywna.
  • Patron medialny Gali Finałowej: Dziennik Gazeta Prawna.