PolishEnglishGermanRussian

Zakład Metalowy AGROMASZ w Mrągowie został laureatem VII edycji największego konkursu projakościowego w Polsce i uzyskał tytuł JAKOŚĆ ROKU 2012.

Pomysłodawcą i organizatorem VII edycji konkursu JAKOŚĆ ROKU była Agencja Kreatywna Public PR, wydawcą Economy Life TODAY w Rzeczpospolitej oraz Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej. Konkurs skierowany jest do wszystkich firm zainteresowanych potwierdzeniem jakości produktów, usług lub działań na rzecz ekologii i innowacyjności. Za merytoryczną stronę przedsięwzięcia odpowiadaPolskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, najstarsza instytucja państwowa zajmująca się w naszym kraju kwestiami związanymi z jakością.

Jej eksperci docenili wysokie standardy działalności Zakładu Metalowego AGROMASZ w Mrągowie w odniesieniu do następujących kryteriów:

  • skutecznej realizacji polityki jakości
  • klarowności stosowanych procedur
  • wysokiego stopnia zaangażowania kadry w osiągnięcie celów jakościowych
  • dbałości o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług
  • efektywności zarządzania organizacją.

Do konkursu JAKOŚĆ ROKU 2012, w kategorii Produkt Roku zgłoszony został ładowacz czołowy Ł-106 (T202/1) o udźwigu 1650 kg i wysokości podnoszenia 3,4 m, który współpracuje z ciągnikami i średniej i dużej mocy.

W 2011 roku ładowacz czołowy Ł-106 (T202/1) nagrodzony został Złotym Medalem przyznawanym przez Targi Kielce podczas XVII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej  oraz tytułem Hit Targowy podczas XII MAZOWIECKICH DNI ROLNICTWA Poświętnem.