PolishEnglishGermanRussian

Targi AGRORECH w Kielcach to największa ekspozycja techniki rolniczej w Polsce, organizowana w halach wystawienniczych.

Na rolników czekają przede wszystkim liderzy branży oraz tony sprzętu rolniczego na ponad 63 tysiącach metrów kw. powierzchni Uzupełnieniem wydarzenia są konferencje, prezentacje, niespodzianki przygotowane przez firmy oraz uroczysta gala podczas której przyznawane są wyróżnienia oraz medale.

W tym roku Złoty Medal TARGÓW KIELCE 2018 otrzymał ładowacz czołowy Ł-110 produkowany i zgłoszony przez Zakład Metalowy „AGROMASZ” z Mrągowa za innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, uniwersalność i wielofunkcyjność zastosowania. Jest to kolejny Złoty Medal przyznany mrągowskiemu ładowaczowi czołowemu, w 2011 roku nagrodę tą przyznano ładowaczowi czołowemu Ł-106.

Ładowacz czołowy Ł-110 otrzymał również tytuł „WYRÓB NA MEDAL” przyznany przez Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu. Znak ten jest potwierdzeniem innowacyjności, wyróżniających walorów funkcjonalnych oraz wysokiego poziomu jakości i bezpieczeństwa wyrobu.

Nagrodzony ładowacz czołowy Ł-110 jest najnowszym i najnowocześniejszym typem ładowacza produkowanym przez Zakład Metalowy AGROMASZ w Mrągowie. Przeznaczony jest do współpracy z największymi ciągnikami rolniczymi o mocy pow. 140 kW, dzięki czemu osiąga udźwig 2800 kg i wysokość podnoszenia 4,74 m. Zastosowanie m.in. hydroakumulatorów membranowych, multizłączy, elektronicznego joysticka czy wagi pozwalającej na pomiar chwilowy i sumaryczny ładunku oraz nowoczesne wzornictwo i wysokiej jakości materiały sprawiają, że maszyna ta przeznaczona jest dla najbardziej wymagających i ceniących najwyższą jakość Klientów.