PolishEnglishGermanRussian

// OSPRZĘT

Czerpak multifunkcyjny 4 w 1

Czerpak 4 w 1 łączy w sobie funkcje tarczy zgarniającej i chwytaka co pozwala na szeroki zakres prac bez konieczności wymiany narzędzia roboczego. Największy wariant (przedstawiony na zdjęciu) posiada zęby, dzięki którym może spełniać jeszcze więcej zadań.

Przeznaczony jest do załadunku i rozładunku oraz przewożenia materiałów sypkich, zleżałych, żwiru lub ziemi. Największy wariant może dzięki przykręcanym do lemiesza, kutym zębom służyć do spulchniania lub zgarniania gleby. Zęby te nie występują w wariantach 1.10 – 1.60m.

Ruchoma, górna część czerpaka sterowana za pomocą dwóch siłowników pozwala na przekształcenie go w chwytak do materiałów sypkich, ziemi, liści itp., a zastosowanie bocznych zębów na chwytanie i transport przedmiotów walcowych. Wyładunek przez dno zwiększa wysokość wysypywania oraz umożliwia bardziej równomierne wysypywanie ładunku.

Zastosowanie dwóch wewnętrznych lemieszy pozwala na wykorzystanie otwartego czerpaka do zgarniania i równania powierzchni.

Narzędzie te wykonujemy w pięciu różnych szerokościach roboczych od 1.10 m do 1.80 m. Szczegóły znajdują się w zakładce „dane techniczne”.

Czerpaki dostępne z mocowaniem w systemie EURO lub SMS z wyjątkiem najmniejszego wariantu 1,10m, który produkujemy ze specjalnym systemem montażowym „AGROMASZ”.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.

// GALERIA