PolishEnglishGermanRussian

// OSPRZĘT

Czerpak 4 w 1

Czerpak 4 w 1 łączy w sobie funkcje czerpaka z zębami, tarczy zgarniającej i chwytaka co pozwala na szeroki zakres prac bez konieczności wymiany narzędzia roboczego.

Przeznaczony jest do załadunku i rozładunku oraz przewożenia materiałów sypkich, zleżałych, żwiru lub ziemi. Dzięki przykręcanym do lemiesza, kutym zębom czerpak może służyć do spulchniania lub zgarniania gleby.

Ruchoma, górna część czerpaka sterowana za pomocą dwóch siłowników pozwala na przekształcenie go w chwytak do materiałów sypkich, ziemi, liści itp., a zastosowanie bocznych zębów na chwytanie i transport przedmiotów walcowych. Wyładunek przez dno zwiększa wysokość wysypywania oraz umożliwia bardziej równomierne wysypywanie ładunku.

Zastosowanie dwóch wewnętrznych lemieszy pozwala na wykorzystanie otwartego czerpaka do zgarniania i równania powierzchni.

Narzędzie te wykonujemy w szerokości roboczej 1.80 m i pojemności 0.70 m3.

Czerpak dostępny z mocowaniem w systemie EURO lub SMS.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.

// GALERIA