PolishEnglishGermanRussian

// OSPRZĘT

Czerpak z krokodylem multi

Czerpako-krokodyl jest połączeniem czerpaka z ruchomą górną szczęką chwytaka do kiszonki typu „Krokodyl”.

Przeznaczony jest do załadunku oraz rozładunku rozdrobnionego obornika, kiszonki z kukurydzy i wszystkich innych drobnych frakcji. Górna szczęka chwytaka ze stałymi, palonymi z wytrzymałej stali zębami sterowana jest za pomocą układu hydraulicznego.  Boczne ścianki narzędzia można zdemontować, aby móc chwycić ładunek dłuższy niż sam czerpako – krokodyl.

Czerpako-krokodyle o różnych rozmiarach dostępne z mocowaniem w systemie EURO lub SMS, z wyjątkiem najmniejszego narzędzia o szerokości 1,07 metra, które produkujemy z dedykowanym mocowaniem Agromasz.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.

// GALERIA