PolishEnglishGermanRussian

// ŁADOWACZ CZOŁOWY

Ładowacz czołowy Ł-103 (T-202/6)

Ładowacz czołowy Ł-103 jest przeznaczony do małych ciągników rolniczych, sadowniczych i komunalnych o mocy 20 – 55 KM, służy do szybkiego i wygodnego rozładunku oraz załadunku płodów rolnych oraz innych prac przeładunkowych w gospodarstwach rolnych i przedsiębiorstwach komunalnych.

Wysokie walory użytkowe oraz nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. akumulatory hydrauliczne tłumiące drgania, system samopoziomowania elementów roboczych, sterowanie przez elektrohydrauliczne zespoły sterujące oraz multizłącze do przewodów hydraulicznych umożliwiający szybkie odłączenie maszyny od ciągnika wpływają na wysoki komfort pracy ładowacza. Kolejnym walorem ładowacza jest możliwość włączenia jego instalacji w układ hydrauliczny ciągnika, co pozwala na uzyskanie wolnych wejść hydrauliki zewnętrznej z tyłu ciągnika.

Do ładowaczy czołowych oferujemy szeroką gamę osprzętu.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.