PolishEnglishGermanRussian

// ŁADOWACZ CZOŁOWY

Ładowacz czołowy Ł-104 PRO

Ładowacz czołowy służy do szybkiego i wygodnego załadunku oraz rozładunku, a także innych prac przeładunkowych w gospodarstwach rolnych, sadowniczych, rolno-sadowniczych oraz w przedsiębiorstwach komunalnych.

Szeroki wachlarz narzędzi roboczych sprawia, że jest on maszyną uniwersalną i wielofunkcyjną.

Nowoczesne wzornictwo oraz najnowsze, opatentowane rozwiązania techniczne zastosowane w ładowaczach czołowych PRO zwiększają jego trwałość oraz walory użytkowe. Maszyna dedykowana jest dla najbardziej wymagających klientów ceniących sobie najwyższą jakość wykonania oraz chcących korzystać z najnowszych osiągnięć techniki.

Ładowacz czołowy Ł-104 PRO współpracuje z ciągnikami o mocy 60 – 100 KM.

Do ładowaczy czołowych oferujemy szeroką gamę osprzętu.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.