PolishEnglishGermanRussian

// ŁADOWACZ CZOŁOWY

Ładowacz czołowy Ł-110 PRO

Ładowacz czołowy służy do szybkiego i wygodnego załadunku oraz rozładunku, a także innych prac przeładunkowych w gospodarstwach rolnych. Szeroki wachlarz narzędzi roboczych sprawia, że jest to maszyna uniwersalna i wielofunkcyjna.

Nowoczesne wzornictwo, najnowsze rozwiązania techniczne oraz wysokiej jakości stal o podwyższonej wytrzymałości zastosowane w ładowaczu czołowym Ł-110 PRO zwiększają jego trwałość oraz walory użytkowe. Maszyna dedykowana jest dla najbardziej wymagających Klientów ceniących sobie najwyższą jakość wykonania oraz chcących korzystać z najnowszych osiągnięć techniki.

Ładowacz czołowy Ł-110 PRO przeznaczony jest do współpracy z największymi ciągnikami rolniczymi o mocy w przedziale 150 – 240 KM.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.