PolishEnglishGermanRussian

// PŁUG

Pług odśnieżny typ „V”

Pług odśnieżny typ ”V” przeznaczony jest do współpracy z ciągnikami rolniczymi wyposażonymi w podnośnik przedni TUZ kategorii I i II oraz dzięki wymiennym ramkom mocującym również z ładowarkami. Doskonale sprawdza się przy odśnieżaniu terenów utwardzonych i nieutwardzonych, np.: dróg, parkingów, placów.

System zabezpieczeń w formie uchylnych, gumowych lemieszy chroni pług przed uszkodzeniem oraz zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy nawet podczas kontaktu z przeszkodami niewidocznymi dla operatora, a ukrytymi pod powierzchnią śniegu.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.

// GALERIA