PolishEnglishGermanRussian

// SPYCHACZ

Spychacz czołowy T354 / H

Spychacz czołowy służy do usuwania obornika w oborach przejezdnych, spychania i równania ziemi i innych materiałów sypkich, odśnieżania szlaków komunikacyjnych oraz innych prac porządkowych w gospodarstwie rolnym.

Posiada on dwustronną, hydraulicznie podnoszoną i opuszczaną tarczę spychającą ze stalowym oraz gumowym lemieszem. Ustawienie kąta skrętu tarczy odbywa się w sposób hydrauliczny. Spychacz czołowy montowany jest na konstrukcji wsporczej mocowanej do ciągnika lub na przednim TUZ-ie.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.

// GALERIA