PolishEnglishGermanRussian

// OSPRZĘT

Tarcza zgarniająca

Tarcza zgarniająca montowana na wysięgniku ładowacza pozwala na drobne prace porządkowe w gospodarstwie.

Wersja mechaniczna (ręczne ustawienie kąta pracy tarczy) pozwala na pracę w 3 pozycjach roboczych: prawo, lewo, proso, a wersja hydrauliczna na pracę w zakresie ± 18°, ± 25°, ± 27° w prawo lub w lewo, dając tym samym większą możliwość dostosowywania kąta pracy tarczy.

Tarcza wyposażona jest w wytrzymały lemiesz gumowy zwiększający jej trwałość.

Do cięższych prac polegających na zgarnianiu, np. śniegu zalecamy produkowane przez nas spychacze czołowe montowane do ciągnika lub przedniego TUZ-a.

Tarcza dostępna z mocowaniem w systemie EURO lub SMS, z wyjątkiem tarczy 1,2 m, która dostępna jest ze specjalnym systemem montażowym „AGROMASZ”.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.