PolishEnglishGermanRussian

// Trzypunktowy układ zawieszenia

Przedni TUZ PT-2

Trzypunktowy Układ Zawieszenia standardowo znajdujemy z tyłu ciągnika, jednak używanie niektórych narzędzi jest znacznie wygodniejsze i praktyczniejsze z przodu maszyny. Co za tym idzie, przedni podnośnik pozwala na zwiększenie wydajności pracy przy użyciu szerokiej gamy dodatkowych urządzeń takich jak kosiarki, pługi, przeciwciężary czy zamiatarki. PT-2 nadaje się do względnie wymagających prac i większych ciągników ze względu na swój udźwig 2000 kilogramów.

Hydraulicznie sterowany (z własnej instalacji ciągnika) przedni TUZ pozwala na łatwe dopasowanie wysokości transportowej oraz roboczej maszyny do potrzeb operatora.
W ramach dodatkowego wyposażenia istnieje możliwość rozszerzenia funkcjonalności układu za pomocą drugiej sekcji hydraulicznej w postaci rozdzielacza i joysticka.
Dla szczególnych modeli ciągników produkujemy TUZ’y wyposażone w amortyzatory oraz z trzecią sekcją hydrauliczną ze stałym wydatkiem, co pozwala na zastosowanie bardziej skomplikowanych narzędzi. Dodatkowe informacje dostępne są w naszym Dziale Handlowym.

Podnośniki produkujemy zgodnie z obowiązującymi normami, dzięki czemu są one kompatybilne z najróżniejszymi narzędziami dostępnymi na rynku.

W związku z ciągłym rozwojem firma zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych w dowolnym czasie i bez uprzedniego powiadomienia. Zamieszczone na stronie internetowej dane techniczne oraz materiały graficzne mają charakter poglądowy. Niektóre z podanych elementów wyposażenia mogą być opcjonalne i nie wchodzą w skład wyposażenia standardowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych produktów prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym lub z przedstawicielami sieci dealerskiej.

// GALERIA